Naše služby

VÝHODY, SLUŽBY, REFENCE

 

Jsme rodinná firma a řídíme se filozofií náš zákazník, náš pán.
Naše péče o ně začíná již po otevření našich webových stránek, kde nabízíme široký sortiment našich jedinečných a originálních produktů.
Náš tým zkušených odborníků Vám poskytne veškeré poradentsví ohledně výběru produktu, barvy i na jakou příležitost je produkt vhodný. Máme pro Vás ten největší možný servis a to individuálně a diskrétně.
Pokud Vás neuspokojínaše nabídka, jsme schopni vyrobit šperk podle Vašich zadaných parametrů, protože nám na Vás záleží.
Držíme se o krok napřed před konkurencí, protože se snažíme vyjít vstříc i zákazníkům, kteří si náš šperk nemohou anebo nechtějí zakoupit, my jim ho rádi vypůjčíme !
Naše produkty jsou nápadité a vyvíjené našimi elitními designéry jen pro naše zákazníky a vyráběny jsou ručně, ve velmi malých sériích, takže pravděpodobnost, že potkáte někoho se stejným šperkem je téměř vyloučena.
Veškerý sortiment je vyráběn výhradně z vysoce kvalitních materiálů a kamenů Swarovskiza použití těch nejmodernějších technologií. Ostře sledujeme módní trendy. Šperky zhotovujeme pro Vás s láskou, což se odráží i na jejich kráse i kvalitě provedené práce.
Vybraný a zakoupený šperk Vám uložíme do luxusní krabičky, která byla zhotovena na míru světově proslulým architektem jen pro Vás.
Věříme, že se k nám budete stále vracet, neboť i Vy jste členem naší velké rodiny.

TOPlist
Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení